Orders

Kilka słów o nas
Jesteśmy dwie, mama i córka. Mamy po dwie ręce, po jednej głowie pełnej pomysłów i odrobiny szaleństwa, trochę artystycznego zmysłu i dużo zapału, żeby podzielić się pracą naszych rąk i sercem, które wkładamy w nasze produkty. Jest też mąż, który uwielbia wysyłać paczki ;), i reszta rodzinki, która czasem wpada i próbuje podrzucić pomysł lub wypchnąć jakąś nogę ;)). Wszystko, co potrafimy, to skutek nauki na własnych próbach i błędach. Ciągle się uczymy i chcemy rozwijać.

Proces tworzenia
Wszystkie rzeczy szyjemy na maszynie, a następnie wykańczamy je ręcznie, co wymaga od nas mnóstwa czasu i wiąże się, że stworzeniem listy zamówień, czyli miejsca, gdzie zapisuję wszystkie Wasze życzenia w kolejności ich składania. Ci z Was, którzy już u nas zamawiali, listę znają doskonale i na pewno odczekali swoje w kolejce :) Choć bardzo chciałybyśmy szyć na bieżąco i nie korzystać z listy, rękodzieło ma to do siebie, że nie pozwala zbyt przyspieszyć pracy, musi więc na razie zostać tak jak jest.

Jak kupić?
Nasze prace można zdobyć dwoma drogami: 
  1. Kupić gotową rzecz, która czeka w Sklepiku lub na DaWandzie. Te rzeczy wysyłam od ręki, bo nie trzeba czekać na ich uszycie. 
  2. Zamówić. Wystarczy, że napiszesz do nas maila (na adres: bigheartmade@interia.pl) z pytaniem o konkretny przedmiot. Możesz wybrać rzecz, którą już szyłyśmy lub zaproponować coś innego. Dobrze jest wybrać gamę kolorów, w jakich zamówienie ma powstać. Jeśli zamawiasz kilka elementów, oczywiście można je zgrać ze sobą.
 Jeśli masz jakieś pytania, propozycje - pytaj śmiało. Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz