15 października 2011

{Uziemiona}

Nie mogę szyć. A to dlatego, że zachciało mi się malowania regału i witryny, które stały w mojej "pracowni" i mnie irytowały swoim beznadziejnym kolorem, czyli okleiną w nieokreślonym drewnianym kolorze. Zarządziłam malowanie i tak oto nie dość, że nie mogę usiąść przy maszynie, to jeszcze mam bajzel niemiłosierny. No ale cóż, skoro mi się zachciało to muszę przecierpieć.

W międzyczasie postanowiłam pokazać wam moich dwóch kochasi, panów Mikołajskich. Już nie mogę się doczekać kiedy jeden z nich ozdobi salon na Boże Narodzenie. Jestem z nich strasznie dumna, no i mamie się bardzo podobali. Jeden jest trochę wyższy i chudszy, drugi niższy i grubszy. Podejrzewam, że dlatego, żeby jeden wchodził przez komin, a drugi trzymał worek ;) Jak wam się podobają?


 

Nie wiem czym się zająć. Jak się ma za dużo wolnego, to ciężko zdecydować się na jedną rzecz. Człowiek, to jednak dziwne "zwierzę" ^^ Pozdrawiam sobotnio.

9 komentarzy:

 1. Dziewczyny!!!! Ale macie cudowne rączki:)))))))) Kolory w Waszych fotografiach obłędne.....a kącik "do nadawania" REWALACYJNY , jak z najlepszej gazety wnętrzarskiej, będę zaglądać, zachwycać się . Już Was dodaje do ulubionych:))))
  Patti co chciałaby by być kurą domowa :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie ,ze na Was trafiłam!!!!!Wasze szyjątka są piękne!!!!Zdolne macie łapki:)Pozdrawiam ciepło i zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. They are so beautiful!!!!
  Hugs from germany,
  Tanja

  OdpowiedzUsuń
 4. Cukierasy z okazji roczku mojego BLOGA czekają!
  ŚWIETNE KOSMETYKI DO PRZYGARNIĘCIA:)
  Serdecznie zapraszam do zabawy!
  Ula

  OdpowiedzUsuń
 5. KAPLITALNE! Uwielbiam takie tildowe szyciaki :)
  Nie dziwota, że jesteś z nich dumna! Ja z dumy napuchłabym jak balon, gdyby mi się udało uszyć choć w połowie tak cudne, jak te :)

  OdpowiedzUsuń
 6. są super! Ja mam także zaczęte dwa stwory...miałam je przeznaczyć na Mikołaja i Aniołka...tylko kiedy się ona doczekają na moją łaskawość...mam nadzieję, że do świąt...

  Pozdrawiam, A.

  OdpowiedzUsuń