9 września 2013

{Wspomnienia}

Jakiś czas temu ponownie odwiedziliśmy Ostródę. Spotkanie miało nazywać się jarmarkiem, jednak zapowiadana pogoda skutecznie odstraszyła innych wystawców. Była nas garstka, jednak okazało się, że pogoda wcale nie była taka zła (poza jednym momentem, kiedy chciało nas zwiać ;)), a i odwiedzający stoisko byli przesympatyczni. Warto było pojechać dla tych ciekawych rozmów, supersympatycznych klientów i współwystawców. Szczególnie miło było słychać opowieści pani tworzącej biżuterię, która wcześniej haftowała, szyła kreacje i miała sporo ciekawych perypetii. Serdecznie pozdrawiamy :) "Było nas trzech", czyli ja, mąż i mama, więc było też zabawnie :) Wszystkim dziękujemy za miłe słowa i niech nasze szyjątka pięknie zdobią i służą zabawie.

Pokażę wam nasze stoisko i tradycyjnie kilka fotek Ostródy. Co do zawartości stoiska, muszę podzielić to, co poszyłyśmy na kilka postów, bo trochę zbyt długo trzeba by przewijać stronę ;)Moje pluszaczki! Do plecaka, do torby, dla małego przedszkolaka, dla nieśmiałego pierwszaka, na pierwszą wizytę u lekarza, na szczepieniu, w szpitalu, lub po prostu po to, żeby mieć miękkiego przyjaciela. Polecam :) Część jeszcze do złapania w sklepiku.


 Sporo nowości, które niedługo pokażę :)


 I ostródzkie nabrzeże:

 


No i część nowości z bliska (troszkę się nazbierało):

 
 

Ufff. Na pierwszy raz to tyle :) Zapraszam do sklepiku, jeśli macie ochotę. Co myślicie o stoisku?

10 komentarzy:

 1. stoisko przepiękne! cudne rzeczy tam macie!:) Pozdrawiam z Kuźni Upominków:)

  OdpowiedzUsuń
 2. misie urocze i ogonki mają fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stoisko jak z bajki,napewno przyciąga kupujących:)Wszystkie szyjątka cudowne:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Stoisko rzeczywiście przepiękne! U mnie to zawsze taki misz-masz i szaleństwo, a u Ciebie - bajka :) No i pluszaczki do plecaczka skradły moje serce!

  OdpowiedzUsuń
 5. Stoisko ślicznie się prezentowało. Tak przytulnie. Na pewno nie było osoby która przechodząc nie zatrzymała się choćby na chwilkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. /gratuluję stoiska, mam nadzieję, że dużo sprzedałyście:) Zostaję na waszym blogu bo milutko jak nic:) Pozdrowienia i zapraszam na candy

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowności :) piękne stoisko :) ja zawsze chciałam takie mieć, niestety nie dałabym rady tyle rzeczy uszyć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. My też działamy zespołowo:) Zapraszamy Was do Nas:) na wiankowe wyzwanie

  OdpowiedzUsuń
 9. psiaczki sąprzecudne, takie pulchniutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Same śliczności :) A misiaczki do plecaka urocze :)

  OdpowiedzUsuń